KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303204
nr 1430 3204
Birgitta Liljebladh
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad -71. Olja på pannå, 53x48cm, yttermått inklusive ram: 57x52cm
Birgitta Liljebladh, svensk målare född 1924.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:27:29
3.000 kr
5.200 kr
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
5.200 kr (Budbetjänt)